Strona startowa
Wokół nas

toczy się Wielki Bój.

Zgłębiaj tajniki Pisma

WALCZ z siłami ciemności

 Czasu jest nie wiele.
E-mail
O książce:
        Książka opisuje szereg spostrzeżeń i doświadczeń, które wyniknęły przy czytaniu Pisma Świętego oraz przy porównywaniu zasad zgodnych z Wolą Bożą w zetknięciu z naszą rzeczywistością. Kiedy przyjdzie Jezus? Jak się przygotować na spotkanie z nim? Jak wygląda niebo czy życie po śmierci wg Pisma Świętego? Książka porusza szereg tematów kontrowersyjnych. Czy Marcin Luter miał odrobinę racji w tym co głosił? Czym ludzkość dała się zwieźć w swojej historii najbardziej? Kim może być Antychryst? Co w tej chwili Jezus robi w niebie? Dlaczego odszedł i tak długo nie wraca? Dokąd zmierza ludzkość? Czego Jezus oczekuje ode mnie? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie właśnie tutaj.

Pytania do Ciebie:
        Jak poważnie traktujesz swoją wiarę? Jak bardzo chciałbyś mieć za przyjaciela Jezusa? Czy jesteś przygotowany na wyrzeczenia i poświęczenia, które stawia przed Tobą Bóg? Zastanawiałeś się czy zasługujesz na zbawienie? A może masz dość tego wszytkiego co Cię otacza, a kontakt z Bogiem uważasz za coś nieosiągalnego? Czy wiesz co Bóg przekazał ludzkości w Piśmie Świętym na tak wielu stronicach? Czy nie mógł tego skrócić? Czy czytałeś kiedyś Pismo Święte i po kilkunastu rozdziałach miałeś już dość gdyż nic z tego nie rozumiałeś? Dlaczego nie rozumiem Pisma Świętego? Dlaczego duchowieństwo nie pomaga mi Go zrozumieć? Czy jestem przygotowany na powrót Jezusa?

        Czas spróbować odpowiedzieć sobie na te pytania. Nawet jeśli uważasz, że to jest strata czasu to uważam, że na taką stratę musisz sobie pozwolić. Lepiej teraz próbować rozgryźć tajemnice życia i śmierci niż później spłonąć w ogniu piekielnym!

        Poczuj jak będzie wspaniale gdy już będzie "po wszystkim", a Ty odziedziczysz "Ziemię Obiecaną". Nie będzie chorób i wojen, zła i cierpienia. To nie jest czcze gadanie.  To od Ciebie zależy czy ominie Cię wielka nagroda, o której przez wieki wspominali prorocy, sam Jezus, a potem Ewangeliści! Nie czekaj, nie poddawaj się. Tematy nie są proste i nie są lubiane, ale od tego czy podejmiesz się rozważania tych tematów zależy Twoja przyszłość - zarówno ta na ziemi jak i ta po śmierci. Nie daj się więcej zwodzić szatanowi, który być może ma obecnie wpływ na Twoje życie. Zrób krok do przodu, przyjmij wyzwanie.


    Książkę tą możesz przeczytać On-line logując się do serwisu, możesz ściągnąć ją za drobną opłatą w formacie PDF lub  zakupić w wersji drukowanej.

 Spójrz (po zalogowaniu) na spis treści, przeczytaj wstęp.

    Właściwie już możesz korzystać z dobrodziejstw tej strony. W miarę upływu czasu będę dodawał nowe teksty i informacje oraz będę na bieżąco o tym informował.


pozdrawiam
Wojciech Orzechowski
Nowości
Warto pomyśleć ...
gory.jpg
 "Starajcie się naprzód o królestwo Boga  i o Jego Sprawiedliwość, a to wszystko będzie wam dodane." Mat 6:33
Gościmy
Aktualnie jest 8 gości online
Statystyka
odwiedzających: 1700461