"Czuwajcie! Przeciwnik

 wasz, diabeł, jak lew

 ryczący krąży szukając

kogo pożreć"
1Pio 5:8
Przedmowa E-mail

„Możemy wybrać wyobraźnię jako towarzyszkę, ale musimy podążać za rozumem jako przewodnikiem”
                                                                  Dr Samuel Johnson

      Tę książkę nie napisano dla teologów czy filozofów lecz dla przeciętnego człowieka. Jestem przekonany, iż każdy zwykły człowiek odczuwa wielki głód serca i pragnienia duszy za pokojem z Bogiem. Książka ta spełnia wszystkie te oczekiwania. Ozeasz 6.3 „...starajmy się usilnie poznać Pana, że go znajdziemy pewne jest jak zorza poranna”(Biblia Brytyjska). Wiem, że jedni tę książkę skrytykują, a drudzy powitają z uznaniem. Na pewno nie polubią jej współcześni „ faryzeusze” otuleni szczelnie szatą własnej sprawiedliwości i pobożności. Nie przypadnie do gustu współczesnym „saduceuszom” nie uznającym fundamentalnych zasad wiary. Będzie to pozycja literacka wielkim kamieniem obrazy dla sceptyków, cyników i agnostyków czy wszystkich walczących z Bogiem i Jego Słowem czyli „Pismem Świętym”.

        Oto jedna z obietnic świętej księgi: Izaj.30,15 „ALbowiem tak mówi Pan Bóg, Święty Izraela: W nawróceniu i spokoju jest wasze ocalenie, w ciszy i ufności leży wasza  siła(...)” Autor niniejszej pozycji też jest tego świadomy, więc zajął odpowiednią postawę wobec czytelnika: chęć pokornego podejścia do czystości objawienia Bożego Planu Zbawienia i czystego jego przekazu.

        Ta książka nie ma zadania zmieniać Twojego stosunku do wiary, religii czy kościoła... jednak jeśli otworzysz swoje serce na poznanie prawdy — uczynią to Ci którzy za tą prawdą stoją: Bóg Ojciec, Syn Boży i Duch Święty. Niestety zbyt długo traktowaliśmy religię powierzchownie, Boga jako dodatek w naszym życiu czy też jako kolejne ubezpieczenie po już ubezpieczonym samochodzie czy domu. Nadszedł czas otrzymać Boże Błogosławieństwa w osobistej pobożności i religijności. Oto oferta Boża, proszę i ja — sięgnij po nią. Prz.28:14 „Szczęśliwy mąż, gdy stale trwa w bojaźni(...)”.

       Wojtek, mój przyjaciel pragnie zachęcić Cię drogi czytelniku kimkolwiek jesteś do budowania Twojego chrześcijańskiego życia w oparciu o najświętszą i czystą wiarę w Boga. Szatan nie jest w grobie, On też nie jestem prezesem firmy firmy „Piekło” jak wielu wierzy, niestety nie .... On walczy z prawdą bożą, ośmiesza ją, zmienia, odrzuca akceptację, lekceważy, depcze ją. Pamiętaj, że najlepsze życiorysy pisane na tej Ziemi pisane są ręką Jezusa. Obecnie żyjemy w czasie jakby „pożyczonym”, gdyż łaska boża dla tego świata mogłaby dawno się już zakończyć, lecz miłość Jezusa jako Twojego Pośrednika u Ojca jeszcze czeka ... na kogo? Może na Ciebie, który właśnie zaczynasz poznawać prawdę. Skorzystaj więc z szansy, nie odrzucaj jej.

        Nie znam Cię ale także modlę się o Ciebie, o wszystkich bezimiennych ludzi, których Duch Święty będzie prowadził do Zbawiciela. Modlę się o to aby ta książka mogła przynieść Tobie Pokój z Bogiem w tych niespokojnych i przełomowych czasach. Już czas czytać kolejną kartkę ...

Krzysztof Szema, przyjaciel autora
Nowości
Warto pomyśleć ...
zzachod 4.jpg
 "Starajcie się naprzód o królestwo Boga  i o Jego Sprawiedliwość, a to wszystko będzie wam dodane." Mat 6:33
Gościmy
Aktualnie jest 13 gości online
Statystyka
odwiedzających: 1765209